سرامیک بدنه خودرو و پولیش ها برای براق تر شدن ماشین

سرامیک بدنه خودرو و پولیش ها برای براق تر شدن ماشین

سرامیک و انواع سرامیک بدنه خودرو :

سرامیک بدنه خودرو یکی از مهمترین عواملی می باشد که موجب براق تر شدن خودرو می گردد. شما زمانی که برای خرید ماشین به نمایشگاه می رود به دنبال ماشینی هستید که باب میل تان باشد و همچنین ظاهر فریبنده تری هم داشته باشد. اما متاسفانه امروزه بیشتر خودروهایی که در نمایشگاه هستند ظاهر زیبای همیشگی ندارد و بر همین اساس مشتریان به دنبال راهکاری می باشند تا ظاهر زیبای خودروی را همیشگی کنند. خرید سرامیک بدنه خودرو یکی از بهترین راهکارهایی می باشد که شما می توانید با استفاده از آن زیبایی خودروی خود را افزایش دهید.

شما از عوامل طبیعی که روی ظاهر ماشین تاثیر می گذارد نمی توانید فرار کنید و در واقع عوامل زیادی وجود دارد که موجب خط و خش روی ماشین می شود. اگر می خواهید این خط و خش را از بین ببرد بهتر است از سرامیک بدنه خودرو استفاده کنید. این سرامیک که روی خودرو به کار می رود یک لایه محافظ روی بدنه ایجاد می کند و همین لایه از آسیب هایی که امکان دارد به ماشین وارد شود جلوگیری می کند. یکی از نکاتی که در این مورد وجود دارد و شما باید از آن اطلاع داشته باشید این است که می توانید هر یک از رنگ های متنوع سرامیک را برای پوشش دهی انتخاب کنید.

سرامیک بدنه خودرو و مواد پولیش زبر و نرم :

مواد پولیش زبر و نرم در انواع متفاوتی می باشد که شما زمان انتخاب سرامیک بدنه خودرو باید به مواد آن توجه توجه بسیار زیادی داشته باشید. اگر انتخاب پولیش مورد استفاده شما مناسب نباشد امکان دارد که نتیجه زیانبار و معکوسی را دریافت کنید و ترمیم آن هم دشواری های زیادی دارد. شما برای انتخاب پولیش مناسب باید در ابتدا انگیزه خود را از استفاده آن بدانید.  

قدرت سایندگی پولیش ها در تقسیم بندی اصلی آن نقش بسیار زیادی دارد و هر چه که قدرت آنها بالاتر باشد پولیش زبر و خشن تر می شود. به طور کلی پولیش ها به دو دسته نرم و زبر تقسیم می شوند که نوع زبر آن رنگ قرمز دارد و نرم آن هم به رنگ سفید و یا کرم می باشد. تنوعی که در پولیش ها و سرامیک بدنه خودرو  وجود دارد بسیار زیاد می باشد، به همین دلیل شما می توانید هر یک از آنها را که مایل هستید را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. بنابراین شما قبل از خرید پولیش مناسب برای خودرو خود باید به مواد پولیش زبر و نرم توجه بسیار زیادی داشته باشید

سرامیک و انواع سرامیک بدنه خودرو
سرامیک خودرو

سرامیک بدنه خودرو و دستگاه های پولیشر :

 دستگاه پولیشر یکی از تجهیزات صنعتی به شمار می رود که برای جلادهی خودرو از ان استفاده بسیار زیادی می شود این دستگاه هم مانند سرامیک بدنه خودرو موجب می شود که خوردو براق تر شود و ظاهر زیبایی داشته باشد. شما اگر می خواهید از دستگاه پولیشر استفاده کنید باید به خوبی با روش های کار کردن آن آشنایی داشته باشید چرا که تا حدودی استفاده کردن از آن دشواری های زیادی را به همراه دارد.

پد و یا برسی که در دستگاه پولیشر به کار می رود بسیار مهم می باشد و شما باید جدیدترین نوع آن را خریداری کنید. همچنین باید بدانید که سالم و نو بودن آن هم اهمیت بسیار زیادی دارد و شما زمان خردی به این نکته هم باید توجه داشته باشید. ساختار دستگاه پولیشر مانند سرامیک بدنه خودرو نسبتا ساده می باشد ولی باید برای کار کردن با آن مطالعاتی داشته باشید که بتوانید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنید. اگر شما الگویی منظم برای استفاده از این دستگاه در نظر بگیرید می توانید سطوح مختلف خودرو را جلا دهید.

روش صحیح استفاده از پولیش برای سرامیک بدنه خودرو :

شما می توانید سرامیک بدنه خودرو را هم پولیش بزنید تا زیبایی سرامیک هم افزایش پیدا کند. اگر روی ماشین شما خط و خش های زیادی وجود دارد باید با استفاده از دستگاه پولیشر، پولیش مناسبی را روی آن بزنید تا ظاهر ماشین را زیباتر کنید. پولیش خودرو یکی از بهترین و عالی ترین ابزارهایی می باشد که خراش های ماشین را به طور کلی از بین می برد و همچنین سطح خودرو به وسیله آن صاف تر و نرم تر می شود. پولیش شبیه سنباده می باشد اما دانه های به کار رفته شده در آن بسیار ریزتر می باشد.

سرامیک و پولیش

 اگر شما از یک پولیش فلزی می خواهید برای سطوح فلزی استفاده کنید باید دقت بسیاری در انتخاب آن داشته باشید، چرا که یکی از لایه های فلزی خودرو با این پولیش از بین خواهید برد. پولیش ها بر اساس قدرت لایه برداری که دارند به انواع مختلفی تقسیم می شوند و هر اندازه که قدرت بالاتری هم داشته باشد زبرتر است. شما اگر می خواهید زیبایی ظاهر خودروی خود را افزایش دهید می توانید از سرامیک بدنه خودرو، انواع پولیش و دستگاه پولیشر استفاده کنید.

صفر تا صد اجرای سرامیک بدنه خودرو به روایت پیس وان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *